Дімова Алла Анатоліївна

Посада: асистент кафедри медичної біології та хімії

Контактна інформація: [email protected]

 НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Напрямки наукових досліджень:
– Механізми епігенетичних порушень провідних ланок біоенергетики та азотистого обміну у опромінених тварин та їх нащадків
– Механізми функціонування м’язів у нащадків тварин, що зазнали впливу ушкоджуючих факторів довкілля

Наукові праці:
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=9GIhek4AAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-3355-6799
Researcher ID: https://www.webofscience.com/wos/author/record/GQZ-6718-2022
Scopus Author ID: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=58965041300

ІНША ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: 

Членство в професійних організаціях:

  • Член громадської організації  «Українське біохімічне товариство»
  • Член Українського наукового товариства патофізіологів

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, СТАЖУВАННЯ:

  • Харківська медична академія післядипломної освіти. “Психолого-педагогічні основи вищої освіти”, № КГ 004966 (2021)

 

Методичні розробки:

  1. Методичні розробки для самостійної роботи студентів 2 курсу медичного факультету за темами «Біохімія м’язів Особливості хімічного складу та обміну речовин в м’язах», «Білки та глікозаміноглікани сполучної тканини», «Біохімічний склад головного мозку. Нейромедіатори»
  2. Методичні розробки для самостійної роботи студентів 2 курсу стоматологічного факультету за темами «Біохімія м’язів Особливості хімічного складу та обміну речовин в м’язах», «Білки та глікозаміноглікани сполучної тканини», «Біохімічний склад головного мозку. Нейромедіатори».
  3. Методичні розробки для самостійної роботи студентів 3 курсу фармацевтичного факультету за темами «Біохімія м’язів Особливості хімічного складу та обміну речовин в м’язах», «Білки та глікозаміноглікани сполучної тканини», «Біохімічний склад головного мозку. Нейромедіатори»
  4. Методичні розробки для самостійної роботи студентів 2 курсу міжнародного факультету за темами «Біохімія м’язів Особливості хімічного складу та обміну речовин в м’язах», «Білки та глікозаміноглікани сполучної тканини», «Біохімічний склад головного мозку. Нейромедіатори».
  5. Збірник тестових завдань з тем ««Біохімія м’язів Особливості хімічного складу та обміну речовин в м’язах», «Білки та глікозаміноглікани сполучної тканини», «Біохімічний склад головного мозку. Нейромедіатори», що увійшли до навчального посібника для самостійної підготовки студентів фармацевтичного факультету до ліцензійного тестового іспиту «Крок – 1. Фармація».