Валерій Запорожан: Медична рада ОНМедУ має консолідувати зусилля з розвитку медицини та охорони здоров’я в регіоні

В Одеському національному медичному університеті створена Медична рада. Положення про новий орган затверджено на засіданні Вченої ради під головуванням академіка Валерія Запорожана.
Медична рада розроблятиме та впроваджуватиме стратегію і програми розвитку медичного напрямку роботи ОНМедУ. Головою новоствореного органу став професор Анатолій Сон. У склад увійдуть завідувачі клінічних кафедр, директори університетських клінік та інші практикуючі фахівці. В найближчі дні Медична рада проведе своє перше засідання та розробить план дій.
Як наголосив Валерій Запорожан, Медична рада має стати максимально практичним і консолідуючим органом, що визначатиме розвиток не лише університету, але й медичної системи в регіоні загалом. «На сучасному рівні рамки роботи проректора виявилися завузькими для вирішення питань, пов’язаних з якісним навчанням наших студентів, а також для взаємодії з зовнішніми інстанціями: Міністерством охорони здоров’я, департаментами охорони здоров’я міста та області. Потрібен орган з широкими повноваженнями, який міг би ініціювати дискусії, приймати рішення, на рівних взаємодіяти з органами влади, міжнародними асоціаціями та організаціями. Ми сподіваємося, що таким органом стане Медична рада. Переконаний, «почесним» чи формальним членам у її складі не місце — тільки практики», — додав Валерій Запорожан.