Візити почесних гостей

Олександра Павленко ознайомилась з роботою Навчально-інноваційного центру практичної підготовки лікаря. Першому заступнику міністра Охорони Здоров’я України були представлені учбові класи, де студенти вже з другого курсу починають засвоєння перших практичних навичок, віртуальні операційні, спеціальні зали обладнані манекенами high-fidelity для відтворення різноманітних клінічних ситуацій для лікарів усіх спеціальностей. Особливий інтерес викликали навчальні кімнати для відпрацювання навичок та алгоритмів первинної долікарської допомоги та підготовки лікарів, середнього персоналу, співробітників МНС, МВС, пожежників, рятувальників та волонтерів, зокрема в умовах бойових дій та надзвичайних станів.

За думкою О. Павленко, в сучасних умовах реформування системи медичної освіти та охорони здоров’я в Україні, передовий досвід ОНМедУ у використанні та впровадженні інноваційних симуляційних технологій, заслуговує не тільки підтримки, але й подальшого обговорення та розповсюдження на національному рівні.

2014р.

У рамках робочого візиту до Одеського національного медичного університету в.о. міністра охорони здоров’я України Лазоришинець В.В. відвідав Навчально-інноваційний центр практичної підготовки лікаря, де ознайомився із матеріально-технічною базою та структурою навчального процесу.

Керівники транскордонного проекту із підвищення якості досліджень в області хронічних захворювань CHRONEX-RD Раду Іліеску та Лівіу Опря, які представляють Університет Медицини та Фармації м.Ясси, Румунія, відвідали Навчально-інноваційний центр з метою ознайомлення із новими методами та можливостями сучасного навчального процесу.

Представники місії ОБСЄ в Україні на чолі із консультантом міністерства закордонних справ Вірменії, моніторинговим офіцером ОБСЄ Арамом Арутюнаном здійснили візит до Навчально-інноваційного центру та ознайомились із сучасними методиками симуляційних тренінгів.

В листопаді 2014р. НІЦППЛ відвідали представники департаментів охорони здоров’я Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської та Черкаської областей та ознайомилися із перспективами та ефективністю симуляційних методів навчання для лікарів-інтернів.

Представники Одеського національного політехнічного університету – д.т.н., проф. кафедри комп’ютерних систем Ситников В.С., д.т.н., проф. кафедри системного програмного забезпечення Крисанов В.А., к.т.н., доцент, проректор ОНПУ Свинарьов Ю.М. відвідали Навчально-інноваційний центр та ознайомились із технічною складовою навчального процесу.

2015р.

Позаштатні спеціалісти обласного управління охорони здоров’я в Одеській області та керівники закладів практичної охорони здоров’я здійснили ознайомлювальний візит до Навчально-інноваційного центру. “З превеликим інтересом ознайомились із кафедрою симуляційної медицини та навчально-інноваційним центром практичної підготовки лікаря. Це справжній європейський сучасний рівень. Можливості центра допоможуть як молодим так і практикуючим лікарям засвоїти сучасні технології. Із великим бажанням будемо приходити на заняття”. (с) Від імені всіх позаштатних спеціалістів, професор Баязітов Н.Р.

З метою ознайомлення наш центр відвідала завідуюча кафедрою медичних знань та безпеки життєдіяльності Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, к.мед.н., доцент, доктор філософії, член науково-методичної комісії Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України із громадянської безпеки, Гвоздій Світлана Петрівна.