Історія кафедри стоматології дитячого віку

На кафедрі здійснюється лікування та профілактика карієса і його ускладнень, захворювань пародонта та слизової оболонки порожнини рота, а також профілактика стоматологічних захворювань на сучасному рівні. Кафедра обладнана сучасними стоматологічними установками.

Перелік дисциплін, які викладаються на кафедрі:

● Пропедевтика дитячої терапевтичної стоматології;

● Профілактика стоматологічних захворювань;

● Дитяча терапевтична стоматологія.

Співробітники кафедри постійно підвищують свою кваліфікацію у різних закладах України та зарубіжжя. На кафедрі стоматології дитячого віку працює студентський гурток ,в якому беруть участь 23 студентів, минулого року проведено 10 засідань.

8 – 9 вересня 2016 р. у Львівському медичному інституті в рамках Програми профілактики основних стоматологічних захворювань, розробленої АМН України, проводилися стоматологічні обстеження дітей та дорослих зі складною соматичною патологією – метаболічним синдромом і цукровим діабетом. У дослідженнях брали участь наукові співробітники ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України», а також співробітники кафедри стоматології дитячого віку ОНМедУ, під керівництвом завідуючої відділом епідеміології та профілактики основних стоматологічних захворювань та кафедрою стоматології дитячого віку ОНМедУ д.мед.н., проф. Деньги О.В.-к.мед.н. Шпак В.С., к.мед.н. Ковальчук В. В.