ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  • 12. 02. 2020

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики»,  присвяченої пам’яті вчителя, провідного акушера – гінеколога України та Європи, професора Олександра Олексійовича Зелінського,  яка відбудеться 24-25 квітня 2020 року у м. Одеса. Захід внесений до проекту «Реєстра з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій МОЗ та НАМН України”, які проводитимуться у 2020 р.».

На конференції будуть розглядатися актуальні питання охорони репродуктивного та загально-соматичного здоров’я нації, профілактики материнської, перинатальної захворюваності та смертності; в рамках конференції буде організовано проведення майстер-класів «Клінічний випадок», присвячених різним проблемним питанням сімейної та реабілітаційної медицини, акушерсько-гінекологічної науки і практики.

Міждисциплінарний характер конференції надає унікальну можливість поспілкуватися з фахівцями з різних галузей медицини, поділитися новаторськими думками і рішеннями, обговорити інтригуючі питання, а також обговорити Ваші наукові напрацювання та досвід досліджень.

Ми чекаємо друзів, колег і всіх, хто пам’ятає і шанує світлу пам’ять професора О.О. Зелінського.

 

За додатковою інформацією можливо звернення за посиланням https://5roddom.od.ua/ та наступними контактами (листування з приміткою «Пам’яті Зелінського»):

  • Манасова Гульсим Серікбаївна,

тел: +3 8050 502 7058

e-mail: [email protected]

  • Чумак Зінаїда Василівна,

тел: +3 8067 116 7359

e-mail: [email protected]

  • Жовтенко Олеся Вікторівна,

тел: +3 8097 941 1686

e-mail: [email protected]