«СУЧАСНІ ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ», присвячена 155-річчю з дня народження В. В. Підвисоцького. – 2012

19-20 квітня в Одеському національному медичному університеті відбулася міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини”, присвячена 155-річчю з дня народження В. В. Підвисоцького.

Всього у 2012 році на конференцію було подано 559 робіт, з них 203 – студентами та молодими вченими ОНМедУ і 356 учасниками з інших ВУЗів.

Робота конференції проходила в два дні. В перший день конференції, відбулися 16 секційних засідань і один «Круглий стіл», присвячений 155-річчю з дня народження В. В. Підвисоцького. Всього було заслухано 289 доповідей, з них 102 доповіді представлені учасниками з інших ВУЗів.

foto1
foto2

Гості конференції приїхали з наступних міст: Київ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Вінниця, Донецьк, Суми, Харків, Сімферополь, Луганськ, Тернопіль, Чернівці, Полтава, Львів, Кишинів, Рязань, Казань, Чебоксари, Санкт-Петербург. В рамках конференції були організовані наступні культурно-розважальні заходи: екскурсія музеями університету (музей нормальної анатомії, музей історії), екскурсія по місту «Одеса – місто тисячі і однієї ідеї» і відвідування Академічного театру опери та балету.

foto3

Другий день конференції ознаменувався проведенням пленарного засідання. Пленарне засідання урочисто відкрили ректор ОНМедУ, лауреат Державної премії України, академік НАМН України, віце-президент НАМН України проф. В.М. Запорожан і перший проректор університету, чл-кор. НАМН України, з.д.н.т. України, проф. В. Й. Кресюн. В ході пленарного засідання було заслухано дві найкращі доповіді, відібраних заздалегідь на конкурсній основі :

foto4

foto5
  1. Калігін М.С.– к.мед.н., асистент, «Экспресия C-KIT(Cd117) в островках поджелудочной железы крыс при стрептозоциновом диабете», Казанський державний медичний університет, Росія;
  2. Козлов Ю.В.- магістрант, «Інтраміокардіальна імплантація стовбурових клітин периферийної крові хворим на ішемічну кардіоміопатію після підготовчого курсу ударно-хвильової терапії», ОНМедУ.

Науковий керівник СНТ І ТМВ проф. О.Г. Юшковська оголосила наказ про нагородження переможців секційних засідань дипломами I, II, III ступенів, які разом з пам’ятними дарунками урочисто вручав Валерій Миколайович Запорожан.

foto6

В рамках засідання було заслухано звіт про проведення конференції головами рад СНТ Осадчук А.М. і ТМВ Філоненко О.В. Затверджені нові склади рад СНТ і ТМВ на 2012-2013 н.р.

Студентський творчий центр «Vita» на чолі с В. А. Ковалішиной підготував вокальні і танцювальні номери, які не залишили байдужими жодного з присутніх. Вже традиційно конференція закінчилася під пісню «Мы желаем счастья Вам!», яку щиро співала вся аудиторія разом з керівництвом університету під бурхливі оплески.

Наступна щорічна конференція студентів та молодих вчених відбудеться в ОНМедУ 25-26 квітня 2013 року.