Зустріч керівництва університету з студентами 1 курсу державної форми навчання за спеціальністю «Медицина»

7 серпня 2018 року в аудиторії № 1 головного корпусу Одеського національного медичного університету відбулася зустріч керівництва університету з студентами 1 курсу державної форми навчання за спеціальністю «Медицина». З вітальним словом виступили в. о. ректора професор Аймедов Костянтин Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи професор Дубініна Владлена Геннадіївна, проректор з адміністративно-господарської та фінансової роботи Пастернак Ігор Миколайович..На зустрічі були присутні декани медичних факультетів: декан медичного факультету № 1- професор Котюжинська Світлана Георгіївна, декан медичного факультету № 2 – з.д.н.т., професор Годован Владлена Володимирівна, декан медичного факультету № 3 – доцент Нєнова Оксана Миколаївна.

На зустрічі до студенти були ознайомлені із історією університету, загальними правилами поведінки та внутрішнім розпорядком.

Що стосується розподілу студентів по групам відповідно до факультетів, інформація буде розміщена на сайті університету з 22 серпня 2018 року.

Проектор Пастернак І.М. зазначив, що поселення у гуртожитки буде відбуватися за адресою Ольгіївська, 4, другий поверх, кафедра загальної та клінічної фармакології з 10 до 12 години:

• 08.18 – студенти пільгових категорій (сироти, інваліди 1-3 груп, інваліди дитинства, діти загиблих та  учасників АТО, діти шахтарів, мешканці гірської місцевості, багатодітні та малозабезпечені, особи зареєстровані, як внутрішньопереміщені або мешкають на окупованих територіях;
  • 16-17.08.18 – іногородні студенти.

При собі обов’язково мати паспорт та документи, які засвідчують пільгову категорію.

Начальник військово-мобілізаційного відділу Котов Едуард Павлович розповів про умови зняття з реєстрації за місцем проживання юнаків та правила взяття на облік до військового комісаріату м. Одеси. При виникненні питань – звертатися за телефоном 714-44-00.

Керівник студентського відділу бібліотеки Брюханова Марина Халітівна ознайомила студентів з порядком отримання навчально-методичної літератури. Графік отримання підручників за групами буде розміщений на сайті університету з 22 серпня 2018 року при собі обов’язково мати ТІЛЬКИ оригінал паспорту та фото 3х4.

Відповідно до графіку з 29 по 30 серпня будуть проходити семінари з деканами факультетів на яких студенти будуть ознайомлені з організацією освітнього процесу в Одеському національному медичному університеті.

Медичний факультет № 1 –  тел. 717-89-17

Медичний факультет № 2 –  тел. 712-31-45