Зміни навчального плану з дисципліни «Акушерство  та гінекологія» – вимога часу

19 травня 2018 р. на базі кафедри акушерства та гінекології № 1 (завідувач – професор Гладчук І.З.) Одеського національного медичного університету проведена Всеукраїнська нарада завідувачів та представників однопрофільних кафедр України.

Доцент Демченко Т.В. («Дніпропетровська медична академія МОЗ України») представила проект нової типової робочої програми для підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у закладах вищої освіти МОЗ України за спеціальністю 222 «Медицина», кваліфікації освітньої «Магістр медицини», кваліфікації професійної «Лікар».

Завідувач кафедри акушерства та гінекології Запорізького державного медичного університету професор Круть Ю.Я. визначив проблеми проходження виробничої практики на 4 та 5 курсах та необхідність перегляду типової програми виробничої практики.

Було обговорено питання щодо відповідності підручників, навчальних посібників сучасним міжнародним медичним стандартам та створення робочої групи для вирішення цього питання.