Завершення набору вітчизняних студентів 2018 року

ЗАВЕРШЕННЯ НАБОРУ ВІТЧИЗНЯНИХ СТУДЕНТІВ 2018 РОКУ

В університеті закінчилась вступна кампанія з набору вітчизняних студентів на 1-2 курси. 7 серпня 2018 року був підписаний наказ про зарахування до університету студентів за державним замовленням за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія». 14 серпня 2018 року після засідання приймальної комісії підписаний наказ про зарахування до університету студентів контрактної форми навчання за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Фармація», «Психологія». В аудиторії № 1 відбулася привітальна зустріч зарахованих студентів та їх батьків з керівництвом університету, деканами факультетів, главами студентського самоврядування університету і факультетів, представниками бібліотеки, Центру студентської творчості та інших підрозділів закладу.

На зустрічі студенти були проінформовані про ряд організаційних заходів, які стосуються:

• розподілу студентів по групам відповідно до факультетів – інформація буде розміщена після 22.08.18 р. на сайті університету і стендах у корпусі деканатів за адресою: вул. Ольгіївська, 2 (кут вул. Софіївська);
  • проведення семінарів з деканами факультетів – 29-30 серпня згідно графіку, який буде розміщений після 22.08.18 р. на сайті університету і стендах у корпусі деканатів (на семінарі обов’язково мати копії паспорту і ідентифікаційного коду – 3 шт, фото 3х4 – 6 шт. і на електронному носії!);
  • отримання навчально-методичної літератури у бібліотеці університету за адресою вул. Мечникова, 2 – 29-30 серпня згідно графіку, який буде розміщений після 22.08.18 р. на сайті університету і стендах у корпусі деканатів (для отримання книг обов’язково мати оригінал паспорту, фото 3х4, штрих-код, виданий у деканаті).
  • поселення у гуртожитки – відбудеться за адресою: вул. Ольгіївська, 4, головний корпус, 2-й поверх, кафедра загальної та клінічної фармакології з 10 до 12 год (обов’язково мати паспорт; для пільгових категорії також документи, які засвідчують пільгу) за графіком:

15.08.18 – студенти пільгових категорій (сироти, інваліди 1-3 груп, інваліди дитинства, діти загиблих та  учасників АТО, діти шахтарів, мешканці гірської місцевості, багатодітні та малозабезпечені, особи зареєстровані, як внутрішньопереміщені або мешкають на окупованих територіях тощо);

16-17.08.18 – інші іногородні студенти;

Остаточне оформлення договорів на поселення – у деканаті медичного факультету № 2 (вул. Ольгіївська, 2, 1-й поверх).

• договорів та оплати контрактів на навчання – до 08; остаточне укладення контрактів (при наявності квитанції про сплату навчання) у відповідних деканатах; для студентів 1 курсу за спеціальністю «Медицина» – у деканаті медичного факультету № 1 (вул. Ольгіївська, 2, 3-й поверх). Розмір оплати за 1 семестр або за рік відповідно до спеціальності.

Реквізити для оплати за контрактне навчання студентів

Отримувач________________ Одеський національний медичний університет
Роз. рахунок ______________ 31258292107338
Код отримувача ___________ 02010801
Банк отримувача­­ __________  Державна казначейська служба України м. Київ
Код банку отримувача______ 820172
Призначення платежу ______ Плата за навчання студента П.І.Б. студента

• правил взяття на облік до військового комісаріату м. Одеси іногородніх студентів-чоловіків – питання за тел. 714-44-00 (начальник військово-мобілізаційного відділу Котов Едуард Павлович);

Вітаємо студентів та їх батьків з вступом до навчання в університеті!