Засідання Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону на базі ОНМедУ

Сьогодні, 29.12.2017 року на базі нашого університету відбулося засідання Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону. Проведенням заходу такого масштабу міг би пишатися навіть найвідоміший Конгрес-холл!

На засіданні обговорювали найважливіші питання вищої освіти. Серед них, звичайно ж, і питання фізичного виховання молоді. Головою комісії Ради ректорів з фізичного виховання і оздоровлення студентів є наш ректор, академік В.М. Запорожан. Його заступник, професор О.Г. Юшковська представила на засіданні доповідь на тему:  “Підсумкі щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів Одеського регіону”.

Побачити одночасно в одній аудиторії 15 ректорів ВНЗ – справжня новорічна історія! А до того ж ще й отримати золотий кубок за почесне третє місце в Обласній міжвузівській Спартакіаді – справді рідкісна удача!!!