Заняття у симуляційному центрі для учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Інфекційні хвороби”

03 травня 2018 року на кафедрі симуляційної медицини та Навчально-інноваційному центрі практичної підготовки лікаря відбулося заняття для учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Інфекційні хвороби”.

В рамках якого відвідувачі-студенти 5-6 курсів, були ознайомлені із можливостями та оснащенням нашої кафедри та центру для підготовки високоякісних фахівців в галузі охорони здоров’я. Можливості кафедри та центру допомагають як молодим, так і практикуючим лікарям засвоїти сучасні технології.

Учасники олімпіади висловили подяку співробітникам кафедри та центру за надання цікавої інформації стосовно прогресивних методів навчання медичних студентів.