Заява Студентської ради ОНМедУ, стосовно подій 22 листопада 2018 р

22 листопада 2018 року під стінами будівлі ректорату Одеського національного медичного університету відбувся несанкціонований мітинг за участі іноземних студентів вишу. На кількох плакатах, які тримали студенти, було використане звернення від імені Студсамоврядування ОНМедУ. З огляду на ці події, Студентське самоврядування Університету оприлюднює відкриту заяву.

Рада студентського самоврядування Одеського національного медичного університету звертається із заявою стосовно подій, що відбулися перед ректоратом ОНМедУ  22.11.2018 року та наголошує на тому, що студенти, які брали участь в протестній акції, діяли виключно від свого імені. Однак хочемо наголосити, що студентське самоврядування є невід’ємною частиною громадського самоврядування університету. Воно забезпечує захист прав та інтересів студентів, їхню участь в управлінні університетом. Основним завданням студентів є отримання знань із обраних спеціальностей, а місцем перебування студента в навчальний час повинні бути навчальні аудиторії. Одним із принципів роботи Студентської ради університету є незалежність від політичних партій, рухів, релігійних організацій. Втім діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, формування активної соціальної позиції серед студентської молоді ОНМедУ. Тому Рада студентського самоврядування готова до активної співпраці з адміністрацією університету щодо захисту прав і свобод студентів у випадку їх порушення та звернення студентів за допомогою. Також ми звертаємось із закликом до всього студентського колективу ОНМедУ не брати участі в сумнівних акціях, що не погоджені зі Студентською радою університету.