Заходи кафедри суспільних наук щодо Чорнобильської катастрофи

Двадцять четвертого квітня 2018 року доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук провела лекцію для студентів 9-11 груп міжнародного факультету спеціальність стоматологія «Чорнобильська катастрофа та її наслідки» про трагічні події, що стались 26 квітня 1986 на Чорнобильській атомній станції, та їх наслідки. Метою заходу стало розширити знання студентів-іноземців про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Виховувати любов до України, природи; виховувати людяність, доброту та згуртованість. Обговорення і питання були цікавим і насиченими, доповідь викликала дискусію. Студенти зробили відповідні висновки.

Двадцять шостого квітня 2018 року зі студентами 6 групи І курсу медичного факультету були згадані трагічні події і обставини Чорнобильської катастрофи, своїми спогадами поділилась ст. лаборант кафедри Юрченко Л.Г.

Зі студентами 1 групи І курсу медичного факультету № 3 спеціальності «Практична психологія» було проведено круглий стіл, на якому заслухано доповіді з приводу пам’ятної дати.