За останні 4 роки 10 студентів ОНМедУ нагороджені Дипломом Національної академії медичних наук за значні успіхи в науковій діяльності

Одним з показників успішної роботи зі студентами є їх захоплення наукою. Велика частина завідувачів кафедрами нашого університету свої перші кроки в науці робили в стінах кафедральних наукових гуртків і, пізніше, студентського наукового товариства університету.

Так само, дбайливо, ми відносимся до підростаючого покоління, яке ще зі студентської лави проявляє великий інтерес до наукової роботи. Подібна системна робота має визнання на найвищому рівні. За останні 4 роки 10 студентів Одеського національного медичного університету нагороджені Дипломом Національної академії медичних наук за значні успіхи в науковій діяльності.

Наприкінці 2018 року лауреатом премії НАМН України та Асоціації працівників медичних ВНЗ країни став студент 6 курсу 1 групи Дмитро Рудой. Почесний диплом майбутній випускник отримав за серію експериментальних робіт з вивчення впливу різних доз, концентрацій і поєднань гіалуронової кислоти з кальцієм на динаміку інволюційних процесів шкіри.

Морфологічні дослідження були виконані на базі кафедри патологічної анатомії. До речі, Дмитро встиг випробувати багато «сторін» наукової діяльності, попрацювавши в наукових гуртках на кафедрах біології, гістології, патофізіології, гігієни і пропедевтики педіатрії, виступаючи з доповідями на різні теми на студентських наукових конференціях і олімпіадах. Так, наприклад, оргкомітет Всеукраїнської олімпіади з патологічної фізіології вручив Дмитру подарунок від видавництва «Нова книга» за відмінне володіння практичними навичками.

Дмитро Рудой 4-й рік є старостою студентського наукового гуртка на кафедрі гістології, цитології та ембріології нашого університету, і це вселяє надію, що грамотний студент і патріот університету зможе поповнити ряди професорсько-викладацького колективу найстарішого медичного вишу на півдні нашої країни.