Випускники кафедри медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ склали присягу на вірність українському народу

4 липня 2019 року студенти, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби на кафедрі медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ, склали присягу на вірність українському народу.
Прийняття військової присяги — це останній етап у підготовці офіцерів запасу.
Період підготовки офіцерів запасу триває два роки. Теоретичне навчання проводиться в навчальних класах кафедри медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ, де ретельно вивчаються такі дисципліни, як “Загальновійськова підготовка та методика роботи з особовим складом”, “Загальна тактика”, “Оганізація медичного забезпечення військ”, “Військова токсикологія, радіологія та медичний захист”, “Медична допомога поране-ним на догоспітальному етапі”.
Загальновійськова підготовка та практичне тренування відбувалось на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, Військової академії м.Одеси, на Західній морській базі Військово-морських сил України та навчальному полігоні у селі Чабанка.
У цьому році 95 % студентів склали комплексний іспит на «добре» та «відмінно». Двадцять п’ять з них виявили бажання після завершення навчання в університеті вступити до Української Військово-медичної академії та будувати кар’єру військового лікаря.
Цього року присягу складали 88 випускників, серед них — студенти, які навчаються на 5-му та 6-му курсі медичного, 4-му та 5-му курсі стоматологічного та 5-му курсі фармацевтичного факультетів, чотири інтерни і два лікарі, які раніше закінчили ОНМедУ. Половина студентів, що навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу, — дівчата.
Урочиста церемонія відбулася у Воєнно-історичному музеї Оперативного командування «Південь» Збройних сил України.
В хвилюючому заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи ОНМедУ Талалаєв К. О., представники деканатів, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, полковник медичної служби Майданюк В. П., а також офіцери-викладачі цієї кафедри. Вони подякували студентам за сумлінну працю, дисциплінованість, старанність у здобутті знань і практичних навичок, а також висловили впевненість, що кожний студент стане кваліфікованим військовим лікарем та гідно служитиме українському народу й Батьківщині.
Від імені всіх студентів зі словами подяки до своїх викладачів звернулася студентка 5-го курсу медичного факультету Анастасія Харитонова. Вона запевнила своїх наставників, що студенти завжди будуть гідні звання офіцера медичної служби.
Після цього кожний випускник особисто склав військову присягу на вірність українському народу та скріпив її своїм підписом.

Переглянути ролик «Присяга 2019»