Виїзне засідання опорних кафедр ВНЗ України.

16-17 жовтня 2018 року на базі кафедри фармацевтичної хімії Одеського національного медичного університету відбулося виїзне засідання опорних кафедр медичних та фармацевтичних вищих навчальних закладів України, які здійснюють викладання дисциплін «Фармацевтична хімія» та «Стандартизація лікарських засобів».

Серед присутніх були професор Георгіянц В.А., професор Перехода Л.О. (Національний фармацевтичний університет), професор Кучеренко Л.І. (Запорізький державний медичний університет), професор Ніженковська І.В., професор Вельчинська О.В. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця), професор Орлова О.А. (Луганський державний медичний університет), доцент Грозав А.М. (Буковинський державний медичний університет), доцент Давиденко О.О., доцент Зарічанська О.В. (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова), доцент Богатирьова О.В. (Донецький національний медичний університет ім. Максима Горького), доцент Сікорин У.Б. (Івано-франківський національний медичний університет), доцент Камінський Д.В. (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького), доцент Поляк О.Б. (Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського), доцент Клебанський Є.О. (Дніпропетровська державна медична академія), професор, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Гельмбольдт В.О., доцент, декан фармацевтичного факультету Анісімов В.Ю. та викладачі кафедри фармацевтичної хімії Одеського національного медичного університету.

На нараді оговорювалися питання щодо методичного забезпечення дисципліни «Фармацевтична хімія» за умовами нового навчального плану та навчальної програми, зміст тестового ліцензійного іспиту «Крок-2. Фармація» з дисципліни «Фармацевтична хімія».