Відділення інвазивних методів діагностики та лікування гінекологічних захворювань

Відділення інвазивних методів діагностики очолює Ануфрієв Михайло Геннадійович – лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Відділення інвазивних методів діагностики є базою кафедри акушерства і гінекології Одеського національного медичного університету. Функціонує з розрахунку 30 ліжок гінекологічного профілю. У відділенні розгорнуто 6 палат, маніпуляційна, оглядова, перев’язочна, операційний блок, що складається з однієї великої операційної для виконання лікувально-діагностичних, планових оперативних втручань.

На базі клініки гінекології Багатопрофільного медичного центру працюють наступні експертні центри:

• Центр урогінекології, що включає в себе діагностику та лікування генітальних пролапсів, нетримання сечі, дисфункції тазових органів;
  • Центр ендометріозу, що включає в себе діагностику, медикаментозне та оперативне лікування ендометріозу різного ступеня важкості, в тому числі ендометріоз кишківника та сечового міхура, та комплексне вирішення проблеми синдрому хронічних тазових болей;
  • Центр лікування безпліддя з діагностикою та лікуванням різних форм жіночого безпліддя;
  • Центр онкогінекології з діагностикою, оперативним лікуванням та післяоперативним веденням жінок з передраковими та онкологічними захворюваннями;
  • Центр новітніх технологій в гінекології, що включає в себе використання найсучасніших технологій при виконанні лапароскопії, гістероскопії, лапаротомії, цистоскопії та інших операцій в гінекології (сучасна HD-оптика, ультразвуковий скальпель, «холодна» плазма, аргонова плазма, лазер, радіохвильовий ніж), що дозволяє суттєво зменшити термін перебування хворих в лікарні та знизити до мінімуму ризики післяопераційних ускладнень.

На базі відділення регулярно проводяться майстер-класи з участю провідних вітчизняних та іноземних фахівців в гінекології.