Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Римашевський Олексій Едуардович – завідувач відділенням анестезіології з палатами інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог вищої категорії.

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії засноване в 1985 році. Довгий час виконувало функції міського токсикологічного центру.

Відділення анестезіології з ПІТ проводить цілодобове надання допомоги пацієнтам з різноманітними видами побутових отруєнь (токсикологічна практика більш, ніж 25 років), загрозливою до життя декомпенсацією хронічних захворювань, а також анестезії при планових та екстрених оперативних втручаннях. В штаті відділення 14 лікарів вищої категорії, а також середній медпресонал з великим досвідом роботи.

Робота відділення проводиться в постійному співробітництві з кафедрою анестезіології ОНМедУ. На базі відділення проходять практичну підготовку студенти ОНМедУ і інтерни-анестезіологи.

Приорітетні напрямки в роботі відділення:

–  проведення анестезій при всіх видах оперативних втручань;

–  використання усіх сучасних методів анестезії із застосуванням анестетиків останнього покоління: тотальна внутрішньовенна (дексмедетомідин, пропофол), інгаляційна (севофлюран), регіонарна (спинальна та епідуральна), провідникова (нейроаксилярні блокади);

– використання в лікувально-діагностичних цілях апаратної візуалізації (відеоларингоскопія, бронхоскопія, УЗД-навігація);

– використання проведення одномиттєвої провідникової анестезії з нейростимулятором та ультразвуком;

–  інтенсивна терапія в післяопераційному періоді;

–  надання невідкладної допомоги при всіх видах гострих отруєнь токсичними речовинами;

–  надання невідкладної допомоги при алкогольних і наркотичних отруєннях, а також при отруєннях психотропними речовинами;

–  надання допомоги при алкогольній та наркотичній залежності;

–  надання невідкладної допомоги при анафілактичних станах;

–  надання невідкладної допомоги при загостренні важких хронічних захворювань:

• епілептичний статус і судомний синдром,
  • декомпенсація цукрового діабету (гіпо- та гіперглікемічні коми),
  • напад бронхіальної астми, що не знімається, та бронхообстуктивні синдроми.

Контактна інформація:

м.Одеса, Валіховський провулок, 3