Валерій Запорожан привітав учасників пленуму та міжнародної конференції з питань акушерства та гінекології

3 жовтня в Києві розпочав роботу пленум Асоціації акушерів-гінекологів та міжнародна науково-практична конференція «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання». Учасників привітав президент Асоціації акушерів-гінекологів України, академік Національної академії медичних наук України, професор Валерій Запорожан.
«Я добре пам’ятаю день, коли ви обрали мене президентом Асоціації і доручили розробити та втілити стратегію подальшого розвитку нашої Асоціаїї. Один з головних напрямків — система якісної професійної підготовки лікарів, починаючи від студентства. Нам це вдалося. Я дякую нашим європейським партнерам і друзям, які допомагали та допомагають нам в цьому — і методично, і технологічно», — сказав Валерій Запорожан.
Він також подякував всім членам Асоціації за неоціненний внесок у розвиток науки, медичної практики та професійної підготовки медиків в Україні. Валерій Запорожан також висловив сподівання на яксні зміни в галузі охорони здоров’я та медицини зараз, коли зусилля профільних комітета ВРУ та міністерства, а також галузевих асоціацій консолідовані. «Я бажаю всім натхнення, плідної роботи та успіхів на благо України», — звернувся Валерій Запорожан.
Участь у відкритті пленуму також взяли міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, Голова комітету ВРУ з питань з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, Президент Європейської Ради та Коледжу акушерів і гінекологів (EBCOG) професор Джекі Нізард (Jacky Nizard, Франція), екскерівник Світової Федерації акушерів і гінекологів (FIGO) професор Френк Червенак (Frank Chervenak, США), виконавчий член Європейської мережі інтернів та молодих лікарів з акушерства і гінекології (ENTOG) Мануель Енрікес (Manuel Henriques, Португалія) та інші поважні професори, лікарі та гості.
Пленум та конференція прцюватимуть 2 дні. В програмі заходів пленарні сесії, лекції, виступи, а також симпозіум «Сучасна репродуктологія & CVART».