Валерій Запорожан привітав студентів Одеського медуніверситету з початком нового навчального року

На урочистому заході голова Вченої ради Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан привітав студентів з початком нового навчального року.

zaporozhan

Він наголосив, що студенти-медики обрали найвідповідальніший шлях, який нерозривно пов’язаний зі складнощами, ризиком, самоосвіченням. Адже щодня у світі з’являються нові технології, методики лікування, нові препарати та обладнання. Отже навчання лікаря не закінчується до останнього дня в професії. Проте, на переконання Валерія Запорожана, жодна інша професія не здатна принести стільки гордості і щастя, як професія лікаря. «На вас чекає складне, але радісне життя. Тому що немає більшого щастя, ніж рятувати життя. Я вдячний за ваш сміливий вибір. Я і весь наш колектив допоможемо вам гідно пройти цей шлях», — сказав Валерій Запорожан.

Звертаючись до першокурсників, голова Вченої ради сказав, що вибір професії це не просто обрання методу заробітку. Це вибір між бути щасливим або не бути. «Людина може бути дійсно щасливою, якщо займається улюбленим ділом. Тільки так можна втілити власні творчі пориви, відбутися як особистість, заслужили пошану у суспільстві. Це духовний вибір. Сьогодні я гордий нашим поповненням. Ви — найрозумніші і найдуховніші, бо тільки таким під силу обрати професію лікаря та вступити в наш університет», — сказав Валерій Запорожан.
Він додав, що кожний випускник назавжди залишається невід’ємною частиною родини Одеського національного медуніверситету. Ця родина поповнюється вже 119 років. Випускники ОНМедУ роз’їжджаються по всьому світові, багато з них залишаються в університеті, стають керівниками кафедр і навіть ректорами. «Ми щасливі передати вам свій досвід і свої знання. Отже ви не просто наше майбутнє, ви — наше безсмертя», — сказав Валерій Запорожан, привітавши студентів, першокурсників і їх батьків із початком нового навчального року та побажавши їх успіхів та наснаги.