Події та заходи

В 2016-2017 н.р. студенти ОНМедУ брали участь у великій кількості конкурсів та заходів, де могли сповна продемонструвати свої таланти.

Значних досягнень здобула команда КВК ОНМедУ “Дихайте, не дихайте”. За короткий період свого існування найкумедніші та найспритніші члени команди змогли зайняти 1 місце на змаганнях Української медичної ліги КВК, пройти до полуфіналу Кубку Мера Одеси, кубку ОНПУ, кубку ОНУ.

До складу команди «Дихайте, не дихайте» входять:

1. Гумберідзе Михайло – 3 курс, медичний факультет №2. Капітан команди

2. Алієв Елмаддін – 2 курс, медичний факультет №2;

3. Вовраженцева Рената – 1 курс, медичний факультет №3;

4. Торосян Анастасія – 2 курс, медичний факультет №2;

5. Кобець Віктор – 1 курс, медичний факультет №1.

Студенти нашого університету також провели спільно з Одеською Національною Морською Академією святкування «Дня всіх закоханих»

Культурно-масовий відділ студентської ради нашого університету також проводив масові заходи для студентів, такі як святкування Масляної, Флешмоб, присвячений Дню боротьби з туберкульозом.

25.05.2017 року пройшов щорічний конкурс талантів серед студентів «Ми-неперевершені!» (Битва факультетів).

Як завжди, студенти з різних факультетів показали свої таланти, виборювали звання найкращого в художній творчості факультету цього року.

Призові місця були розподілені наступним чином:

Гран прі – Стоматологічний факультет.

Перше місце – Медичний факультет №2.

Друге місце – Медичний факультет №3.

Третє місце – Медичний факультет №1.

Не забуває студентство і про ветеранів, які хоробро боролись за нашу свободу у роки Другої Світової війни. Піснями та танцями студенти вітали ветеранів впродовж року.

Протягом навчального року студенти Одеського національного медичного університету проявляли свої здібності у творчому і неординарному напрямку – журналістиці. Слухачі Медіа школи ОНМедУ мали змогу особисто познайомитись з мистецтвом публіцистики, веденням репортажу та грамотної презентації. За підтримки Національного союзу журналістів та адміністрації ОНМедУ, серед багатьох конкурсантів було обрано кращі роботи. Почесними дипломами від Національного союзу журналістів були нагороджені роботи Петренка О., Танасійчук О., Іванюк А., Хакім К., Олефір К. До привітань приєдналися відомі Одеські журналісти Олександр Галяс (викладач Медіа школи) та Юрій Работін (голова Одеської регіональної організації Національного союзу журналістів України).