Стоматологічний центр

У 2006 році ректор Одеського національного медичного університету академік НАМН України В.М. Запорожан ініціював створення університетської стоматологічної клініки. Ідея ректора про створення нової стоматологічної клініки полягала у відкритті в Одесі спеціалізованого лікувального закладу при університеті, що має бути базою кафедри стоматології дитячого віку, для надання висококваліфікованої стоматологічної допомоги дітям Одеси і області.

Наприкінці 2010 року, у відповідності до листа МОЗ України від 01.11.2010 р. № 11.01-29/1139 у структуру Одеського національного медичного університету було введено стоматологічну клініку «Медичний центр дитячого стоматологічного здоров’я ОНМедУ».

Це, перша університетська клініка на Півдні України створена для надання висококваліфікованої спеціалізованої стоматологічної та ортодонтичної допомоги дітям за принципом сімейної медицини.

«Медичний центр дитячого стоматологічного здоров’я» – стоматологічна клініка загальною площею майже 1000 кв.м, на якій розташовано 14 клінічних залів, кабінети функціональної діагностики, зуботехнічна лабораторія, лекційна зала, фантомний клас, та необхідні допоміжні приміщення. Клінічні зали оснащені сучасним стоматологічним обладнанням і розраховані як для прийому стоматологічних пацієнтів, так і для проведення практичних занять зі студентами.

Кабінет терапевтичного прийому

Кабінет терапевтичного прийому

Кабінет ортодонтичного прийому

Кабінет ортодонтичного прийому

Хірургічний кабінет

Хірургічний кабінет

Кабінет професійної гігієни

Кабінет професійної гігієни

«Медичний центр дитячого стоматологічного здоров’я» є базою кафедри стоматології дитячого віку (зав.кафедри д.мед.н., професор Дєньга О.В.)і кафедри ортодонтії (зав.кафедри д.мед.н., професор Горохівський В.Н.)

Професор Деньга Оксана Василівна

Професор Деньга Оксана Василівна

 

На кафедрах проводяться заняття зі студентами стоматологічного факультету і лікарями-інтернами факультету післядипломної освіти ОНМедУ, проходять навчання магістранти і клінічні ординатори.

З 1 січня 2011 року у «Медичному центрі дитячого стоматологічного здоров’я» розпочато прийом пацієнтів.

Колективи кафедри стоматології дитячого віку і ортодонтії

Консультації і прийом пацієнтів здійснюють співробітники кафедр та лікарі стоматологічної клініки

Професор Деньга О.В. під час науково-практичної конференції з міжнародною участю

В клінічних кабінетах проходять заняття з ортодонтії та стоматології дитячого віку

Лекційна зала. Лекцію читає проф. Мірчук Б.М.