Стань учасником цікавого проекту видатного професора та щирого друга ОНМедУ Деніса Уітли !

Професор д-р Деніс Невілл Уітлі

Почесний доктор медичної школи з 21 жовтня 2011 року.

Деніс Невілл Уітлі здобув перший ступінь у 1961 році в Лондонському королівському університетському коледжі в галузі фізіології клітини і захистив докторську дисертацію через два роки в Інституті досліджень раку в Лондоні в дослідницькому інституті ім. Честера Бітті, після чого поїхав у Абердинський університет, щоб зайнятися дослідницькою роботою з Алістаром Керрі. Цей університет з тих пір є його основним місцем роботи, хоча він багато часу проводить за кордоном.

Професор є головним редактором журналу інституту клітинної біології протягом 11 років. У 1998 р. цей журнал був в’янучим офіційним виданням Міжнародної федерації клітинної біології (IFCB), але за останні десять років подання зросли в 6 разів.

Відомий своїми дослідженнями щодо клітинного циклу відносно раку, метаболізму амінокислот та деградації білка, первинних вій та центріол, а також дифузійної теорії в біології, він звільнився з посади в університеті у 2005 році і з того часу керує компанією, що займається  редагуванням біологічно-медичних послуг. Він також продовжує працювати над дослідженнями раку як головний науковий співробітник BioCancer-Treatment International, що знаходиться в Гонконгу. Він позаштатний професор Уейнської Державної Медичної школи в Детройті, штат Мічіган, США. Професор написав багато книг і опублікував майже 300 наукових робіт.

Д-р Деніс Уітлі неодноразово приїзжав до нашого університету з його лекціями. Але тепер він просить нас допомогти з новим цікавим проектом – книгою про кліше.

“Дорогі колеги!

Я сподіваюся, ви зможете допомогти мені у зовсім іншому, можливо, незвичайному проекті, який не пов’язаний з наукою та медициною.

Я зараз переходжу до другого розділу моєї книги про кліше та як вони відрізняються у всьому світі від країни до країни, та від одної культури до іншої.

Будь ласка, подивиться прикріпленні файли. Я думаю, ця книга буде дійсно цікавою!

З найкращими побажаннями, Денис ”

Attached 1 →

Attached 2 →