Спростування недостовірної інформації про звільнення співробітників та недопуск на робочі місця

Адміністрація Одеського національного медичного університету застерігає, що в деяких засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про звільнення співробітників та недопуск на робочі місця.

Після того, як 10 грудня 2018 року співробітники державної виконавчої служби виконали судові рішення Приморського та Суворовського районних суддів м. Одеси та залишили приміщення ректорату, Одеський національний медичний університет працює в штатному режимі. Інформація про факти примусового звільнення співробітників не відповідає дійсності.

Ярослава Вітко ніколи не була і не є прес-секретарем ОНМедУ, зазначена посада відсутня в штатному розкладі університету.