Що протягом лише половини дня можуть зробити рейдери на чолі з шахрайкою Дубініною: знищення ректорату ОНМедУ

Ще позавчора в приміщенні ректорату ОНМедУ було приємно знаходитися, сьогодні — страшно! Страшно від зламаних меблів, розбитого скла, пошкоджених моніторів та шаф. Але ще більше страшно, що все це зроблено за наказом матері трьох дітей, професора, вихованки нашого вишу — Владлени Дубініної. Так, одна із співробітників університету вчений секретар ОНМедУ, професор  Олена Леонідівна Аппельханс, потрапивши до свого кабінету, змогла лише сказати:

“Я вражена! Це просто жах! Люди, що себе називають керівництвом універсітету – Дубініна, Аймедов, Волошенков, які навчалися в цьому університеті, надали злочинні накази: рушити все, що тут є!  Що вони шукали в кабінеті вченого секретаря? Що можна шукати, щоб виламати двері, шухляди всі повідчиняти… Що тут є? Вони думали, що тут золото, смарагди, — ЩО? Це — варвари. А що відбувається в інших приміщеннях:  бите скло, виламані двері, все перекинуто, перевернуто, викинуто із шаф — це просто жах! Хто ці люди? Хто їх виховував? Жах! Жах! Жах!”

Хочемо додати: так, Дубініна, Аймедов та інші їхні поплічники — варвари, злочинці, посіпаки мозовських невігласів.