Семінар з міжнародною участю «Біоетичні проблеми в міжнародних наукових дослідженнях» (10 лютого 2015 року)

10 лютого 2015 Студентське наукове товариство взяло участь у підготовці та проведенні семінару з міжнародною участю «Біоетичні проблеми в міжнародних наукових дослідженнях». Семінар проводився з синхронним перекладом з англійською мови.

Запрошений гість, професор Tudor-Ştefan Rotaru (University of Medicine and Pharmacy Gr. T. Popa Iasi, Romania), прочитав лекцію, під час якої були розглянуті такі питання, як визначення поняття та історія розвитку біоетики, основні принципи наукових експериментів і клінічних досліджень в країнах Євросоюзу, моральна відповідальність вчених-медиків.

Тематику семінару підтримав к. філос. н., ст. викладач кафедри філософії та біоетики Ляшенко Д. Н. з доповіддю «Методологічні передумови системно-структурного моделювання предмета біоетики».

Науковий керівник СНТ та ТМВ, професор Юшковська О. Г. та проректор з міжнародної роботи, професор Марічереда В. Г. підвели підсумки семінару, подякувавши слухачів за інтерес і активність в обговоренні теми.