Проректор ОНМедУ: Перший крок — закінчити ремонтні роботи і приступити до оснащення сучасним обладнанням клінік в багатопрофільному клінічному центрі на вул. Пастера, 9

Одним з перших кроків нового ректорату Одеського національного медичного університету стане ремонт і обладнання відділень Багатопрофільного клінічного центру на вул. Пастера, 9. Про це заявив проректор ОНМедУ з лікувальної роботи Анатолій Сон в ефірі програми «Реальне життя» на телеканалі А1.

Він повідомив, що всі ремонтні роботи планувалося завершити в кінці поточного року. Однак через дестабілізацію роботи вузу ремонт був припинений, рахунки заблоковані, тендерні процедури скасовані. «Я сьогодні робив обхід в клініці на Пастера, це жах. Клініка готова до початку ремонтних робіт, але їх навіть не почали, стіни без штукатурки. Проекти є, а експертиза не проведена. Це перший крок, який необхідно зробити», — підкреслив Анатолій Сон.

Крім того, через відсутність документації про здачу-приймання, унікальна для України міжкафедральна молекулярно-генетична лабораторія поки не працює. «Навіть акти не підписані на ті роботи, які вже виконані. Обладнання вже встановлено, є реагенти для лабораторії, але ми не можемо почати працювати, тому що протягом шести місяців робота блокувалася», — сказав проректор. Він висловив думку, що рейдери могли навмисно здійснювати такі дії для дискредитації керівництва ОНМедУ.

Нагадаємо, конфлікт Міністерства охорони здоров’я і Одеського національного медичного університету триває близько двох років. Неодноразово вуз піддавався перевіркам, ініційованим міністерством, силовим атакам і блокування з боку так званих «патріотичних» організацій. Колектив вузу обрав в. о. ректора Юрія Сухіна. 10 грудня на підставі судових рішень в супроводі судових виконавців і співробітників поліції він зайняв робоче місце. Зараз університет працює в штатному режимі. Відновлено виплати стипендій і заробітних плат, студенти та співробітники вчасно отримають заслужені квартальні та річні премії.