Продовжуватиме цикл наших статей «100 великих випускників ОНМедУ» Monika Gaidhane.

Після закінчення нашого університету у 2008 році вона переїхала до США, де розпочала навчання у Virginia Commonwealth University. Також Monika працювала у Weill Cornell Medical College, що у Нью-Йорку.
На даний момент вона працює у відділенні гастроентерології та гепатології медичного факультету Robert Wood Johnson Medical School, а також нещодавно  отримала посаду доцента з досліджень в Rutgers University у Нью-Джерсі.
Rutgers University був заснований у 1766 році і зараз відомий у всьому світі своїми дослідженнями у медичній галузі. Він займає 172 місце у світовому рейтингу університетів Times Higher Education.
Отримання міжнародного визнання нашими випускниками – це неймовірна гордість для Одеського національного медичного університету.
Ми пишаемося Монікою і бажаємо їй досягти ще більших висот.