Початок курсу лекцій та занять для студентів, лікарів-інтернів та курсантів- анестезіологів і реаніматологів у Медичному Будинку ОДРЕКС

Сьогодні, вперше в Медичному Будинку ОДРЕКС, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою почала курс лекцій та занять для студентів, лікарів-інтернів та курсантів- анестезіологів і реаніматологів вже в рамках нещодавно підписаного договору про співробітництво між Одеським національним медичним університетом та Медичним Будинком ОДРЕКС.

Чудово оснащений Medical Hab Odrex зустрів наших слухачів своїми надзвичайними технічними можливостями й теплою привітністю!

Ми дуже вдячні керівництву ОДРЕКСу за надвисокий європейський рівень оснащення та нові горизонти, що відкриваються для наших спеціалістів!!!