Плейбек-театр від студентського самоврядування!

Студентське самоврядування оголошує створення групи плейбек-театру. Це вид соціального театру, заснований на імпровізаційній грі розповідей глядачів ( жодного заготовленого сценарію). Заняття буде проводити Ірина Лесик – студентка 5 курсу, яка вже більше двох років займається цим незвичайним та цікавим видом театрального мистецтва.
Ми впевнені, що у ОНМедУ навчається велика кількість талановитої молоді, яка хотіла би себе проявити не лише у якості старанних студентів.
Перша зустріч вже 7 лютого о 15:00 в Центрі студентської творчості за адресою: вул. Пастера, 2 (біля кафедри іноземних мов).
Якщо ти любиш активну креативну діяльність, бажаєш спробувати себе у ролі актора імпровізації – звертайся за додатковою інформацією :
+380950072439 – Ірина Лесик (Telegram, Viber);
+380671475118 – Анастасія Старенко