Освітній семінар від представників BMJ

В рамках розширення співпраці міністерства охорони здоров’я України з Британським Медичним Журналом 20 лютого о 14:30 в Одеському національному медичному університеті відбувся освітній семінар. В заході прийняли участь представники BMJ з офісу в Лондоні, Олена Новічкова (керівник групи впровадження навчальної ініціативи «Британського медичного журналу» в Україні), проректор ОНМедУ з міжнародної роботи проф. Марічереда В.Г. та представник департаменту охорони здоров’я ООДА Тяпкін Г.М. Під час заходу були присутні представники кафедр університету та лікарі-координатори з лікувально-профілактичних установ міста та області.

Після вітального слова адміністрації університету, в якості спікерів виступила Олена Новічкова, розповівши що «BMJ» співпрацює з МОЗ України для надання доступу українським лікарям до двох найбільших освітніх ресурсів «BMJ» для покращення рівня діагностики, лікування і заходів щодо захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань («BMJ Best Practice» та «BMJ Learning») та про можливість цієї ініціативи покращити діагностику, лікування та інші заходи, пов’язані з запобіганням інфекційним та неінфекційним захворюванням. Також слово було надано Святославу Ліннікову, який розповів про особистий досвід використання он-лайн ресурсів Британського Медичного Журналу.

За допомогою координаторів з Києва та ОНМедУ було проведено майстер-клас з підключенням до освітніх ресурсів програми та їх використання. Щe дало змогу всім присутнім безпосередньо долучитися до проекту «BMJ» та освоїти базові навички його використання.

Завдяки плідній співпраці МОЗ України та Одеського національного медичного університету з Британським Медичним Журналом з’явилася змога долучити до інтерактивної платформи «BMJ Best Practice» та «BMJ Learning» нових користувачів, насамперед, викладачів клінічних кафедр, лікарів та лікарів-інтернів.