Одеський національний медуніверситет отримав орден і звання найкращого підприємства України 2019 року

Одеський національний медичний університет отримав орден «Лідер України» та національний диплом «Краще підприємство України-2019». Церемонія нагородження відбулася під час урочистих зборів до Дня Незалежності України у Маріїнському Палаці в Києві.
Почесні нагороди присвоєні Генеральною дирекцією Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної програми «Лідери 21 століття» — за динамічний розвиток університету та його здобутки в галузі вищої освіти та науки.
Тимчасово виконуючий обов’язки ректора Одеського національного медуніверситету Юрій Сухін подякував за відзнаку та міжнародне визнання успіхів університету: «Одеський університет йде шляхом стійкого розвитку і ці винагороди — чергове тому свідчення. Вважаю їх спільним досягненням багатотисячного колективу, тому я перш за все хочу подякувати за роботу своїм колегам, науковцям і викладачам. Окремі слова подяки голові Вченої Ради нашого університету академіку Валерію Запорожану, який очолював наш заклад понад 20 років і ті вершини, яких досяг університет сьогодні, — його заслуга».
Одеський національний університет веде історію з 1900 року. Сьогодні це один з найкращих закладів вищої освіти в Україні, що готує фахівців на рівні найвищих міжнародних стандартів. Є членом міжнародної та європейської асоціацій університетів. В ОНМедУ навчаються студенти з понад 50 країн світу.

ОНМедУ отримав орден «Лідер України»