Одеський медуніверситет: Найняті Супрун рейдери знищили майно університету на 300 тис. грн

Кожна рейдерська атака на Одеський національний медуніверситет, крім усього іншого, спричиняє серйозні матеріальні збитки. Про це повідомив проректор ОНМедУ з науково-педагогічної роботи Костянтин Талалаєв, коментуючи вчорашній напад.
«Силові акції – з тітушками, з озброєними людьми з націоналістичних організацій – вони спрямовані на те, щоб нас залякати, створити атмосферу небезпеки в університеті, розколоти колектив. Найстрашніше, що все це санкціонується Міністерством охорони здоров’я й особисто Уляною Супрун, які, навпаки, повинні захищати медичну науку та самих медиків від будь-яких незаконних зазіхань», – сказав проректор.
Під час учорашньої рейдерської атаки в університеті розтрощили двері та вікна, розбили комп’ютерну техніку, зламали меблі. «Трощили університет цілеспрямовано, виламували двері, розпорошували вогнегасники та сльозогінний газ. За нашими оцінками, матеріальні збитки від учорашнього захоплення сягають 300 тисяч гривень. А скільки всього таких нападів було скоєно за останній рік, складно порахувати», – додав Костянтин Талалаєв.
Нагадаємо, вчора, 3 червня, відбулася чергова спроба рейдерського захоплення будівлі Одеського медуніверситету. О 8-й ранку Владлена Дубініна і її прихильники в супроводі трьох груп озброєних тітушок і активістів Національного корпусу увірвалися до будівлі, заблокували ректорат і сусідню з ним приймальню народного депутата. Прибувши на місце, співробітники Нацполіції були змушені звільняти будинок штурмом. Дубініну всі присутні на вулиці «проводжали» з університету криками «Ганьба!». Понад 40 осіб затримали для дачі показань. Під час бійок один поліцейський отримав травми та був госпіталізований. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, співробітники Нацкорпусу також брали участь у рейдерській атаці на виш у лютому цього року. Тоді з їхньою підтримкою нардеп від БПП Давид Макар’ян виламав вхідні двері ломом.