Попри перешкоди з боку МОЗ, вступна кампанія в ОНМедУ розпочалася вчасно та набирає обертів

Незважаючи на спроби Міністерства охорони здоров’я України зірвати вступну кампанію, приймальна комісія розпочала роботу вчасно — 10 липня. Абітурієнти активно подають заяви та документи для вступу в Одеський національний медичний університет.
Відтак, упродовж двох днів було подано 1146 заяв від абітурієнтів зі всієї України. Багато з них подають до ОНМедУ оригінали документів, що свідчить про бажання молоді навчатися саме в нашому університеті. «Абітурієнти, які планують навчатися на першому курсі денної та заочної форми, подають заяви в електронній формі, а ті, хто виявили бажання вчитися на другому курсі після закінчення медицинського коледжу, приносять документи особисто. У цьому році порівняно з минулим перший день роботи приймальної комісії був досить насиченим», — повідомив відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Едуард Бурячківський.
Найбільшою популярністю впродовж перших днів роботи приймальної комісії користувалася спеціальність «Медицина», на неї подано близько 700 заяв. На другому місці спеціальність «Стоматологія» — подано 250 заяв. При цьому на лікарські спеціальності «Медицина» й «Стоматологія» можуть вступити лише ті абітурієнти, які набрали як мінімум 150 балів за результатами ЗНО з другого та третього конкурсних предметів, а з першого (українська мова та література) — 130. На третій позиції за популярністю — фармацевтичний факультет — понад 230 заяв. Також попитом користується спеціальність 053 — Психологія (ОКР-бакалавр): прийнято понад 80 заяв.
Увесь перебіг вступної кампанії в Одеському національному медичному університеті можна відстежити на сайті ОНМедУ у розділі «Приймальна комісія».