Науково-практичний форум акушерської анестезіології

У конференц-залі Університетської клініки на Тінистій під егідою кафедри анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою ОНМедУ були спільно проведені чергове, вже 302-е, засідання Асоціації анестезіологів Одеської області і 28-я зустріч Одеського науково-практичного товариства гемостазіологів, анестезіологів і реаніматологів. Такі зустрічі проводяться постійно, починаючи з 1970 року.
Спеціально для учасників цього науково-практичного форуму, на запрошення нашого університету, з двома дуже цікавими і актуальними для практичних лікарів лекціями, виступив наш давній друг і відомий в Європі фахівець, професор Євген Дмитрович Чумаченко (Париж, Франція). Дана зустріч була повністю присвячена проблемам акушерської анестезіології, важких кровотеч, що зустрічаються в акушерстві, різним аспектам моніторингу аналгезії і можливостям безопіоідної аналгезії.
Чотири години пролетіли дуже швидко!
Цікаві дискусії та обговорення великої кількості чисто практичних питань, таких важливих, особливо для молодих, тільки почавши свою практичну діяльність, лікарів.
А під завісу — обговорення майбутніх зустрічей, з 20 по 23 травня: 6-го Конгресу “BlackSeaPearl” та IV Курсу Єврошколи за програмою СЕЕА, які будуть проводитися в абсолютно новому форматі.
Повний аншлаг !!! … Свято відбулося !!!!
Травень вже зовсім скоро! Чекаємо вас всіх, дорогі друзі і шановні колеги !
Одеський Національний Медичний Університет завжди радий Вам !!!
проректор із науково-педагогічної та міжнародної роботи, професор Олег Тарабрін