На захист Одеського медіна відкрито кримінальні провадження

За фактами невиконання судового рішення та невиплати зарплати працівникам університету поліцією розпочато кримінальні провадження.
Днями під будівлею ГУ Держказначейства Одеської області відбулася акція за участі викладачів і студентів одеського медуніверситету, які обурені тривалою невиплатою заробітної плати та стипендій.
Поліція не допустила порушень порядку та вжила заходів, щоб співробітники органу виконавчої влади змогли потрапити до будівлі та продовжувати працювати.
Водночас Портофранківським відділенням поліції розпочато кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: 382 (невиконання судового рішення) і 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших встановлених законом виплат).
За заявою в.о. ректора медінституту, ці провадження пов’язані з тим, що, попри рішення суду, що зобов’язує зазначений орган здійснювати фінансові витрати університету на підставі платіжних документів за підписом заявника, судове рішення не виконується, і з січня 2019 по теперішній час виплати зарплат і стипендій не здійснюються.
Зараз триває досудове розслідування. В його рамках поліцейські вживають заходів щодо всебічного, об’єктивного та неупередженого вивчення обставин події, встановлення причетних до правопорушення осіб і притягнення їх до відповідальності.