МОЗ заблокувало зарплати викладачам ОНМедУ. Богомолець обіцяє донести проблему до ВРУ та Кабміну

Блокування фінансової діяльності Одеського національного медичного університету буде винесено на порядок денний парламенту й уряду. Про це заявила глава комітету Ольга Богомолець під час зустрічі з колективом ОНМедУ.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я відмовилося погодити бюджет університету на 2019 рік. Під загрозою зриву виплата зарплат, стипендій, оплата комунальних послуг. «Коли академічний колектив, викладачі, повинні боротися просто за те, щоб отримати зарплату, це соромно. Весь ваш час повинен бути приділений навчанню майбутніх лікарів, науковій і медичній діяльності», – сказала Богомолець.
Вона заявила, що це питання порушуватимуть на найближчому засіданні профільного парламентського комітету: «Розглянемо, як можна вирішити, підготуємо відповідні звернення до Кабміну. Я обіцяю, що питання з виплатою зарплат буде внесене до порядку денного».
Нагадаємо, конфлікт МОЗ з Одеським медуніверситетом триває з липня 2018 року. Після кількох невдалих спроб змінити ректора міністерство ініціювало реорганізацію ОНМедУ шляхом злиття з Кримським державним медичним університетом ім.С.І.Георгієвського. Окружний адміністративний суд Києва призупинив дію відповідного розпорядження Кабміну.