Майстер-клас для стоматологів від міжнародної компанії Дентсплай Сірона (Dentsply Sirona).

Вже третій рік міжнародна компанія Дентсплай Сірона (Dentsply Sirona) проводить програму по навчанню та дає майстер-класи
в Одеському національному медичному університеті для студентів 4-5 курсів та лікарів-інтернів стоматологів. Програма складається з трьох етапів і ідентична для усіх медичних вишів України.

Найкращий студент, за підсумками програми, буде представляти Одеський національний медичний університет на конкурсі в Німеччині.

Захід проходить на кафедрі терапевтичної стоматології під керівництвом в.о. завідувача кафедри, кандидата медичних наук, доцента, Мардашко Оксани Олексіївни.
Викладач- доцент кафедри, кандидат медичних наук Герасимова Ілона Василівна.
Організатор від компанії Dentsply по південному регіону- Багузова Ірина.
Менеджер по професійній підтримці і клінічній освіті компанії Dentsply в Україні- Докашенко Оксана.

Бажаємо успіхів нашим студентам та лікарям-інтернам!