Літературно-музичний вечір “Шевченківські читання”, присвячений 205-й річниці з дня народження Кобзаря.

Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка
Так і в студентській бібліотеці 13 березня 2019 року відбувся літературно-музичний вечір “Шевченківські читання”, присвячений 205-й річниці з дня народження Кобзаря.
Виступ ведучою, бібліотекарки Ірини Грабарчук, був насичений цікавими біографічними фактами з життя Т. Г. Шевченка, з демонстрацією книжкових видань з фонду бібліотеки ОНМедУ, а віртуальна фотовиставка художніх робіт дозволили насолодитися картинами та гравюрами видатного митця.

Вечір проходив під співуче звучання бандури. Лунали чудові народні композиції у виконанні учнів Дитячої музичної школи №1 під керівництвом Ольги Леоненко.

До серця кожного з присутніх увірвалося нескорене Шевченківське слово, яке виражає споконвічні вільнолюбні прагнення нашого народу.