Комплекс медичної реабілітації та фізичних методів лікування

Комплекс медичної реабілітації та фізичних методів лікування у багатопрофільному медичному центрі складається з відділення медичної реабілітації і фізіотерапії та залів фізичної реабілітації, консультативних кабінетів спортивного комплексу.

Реабілітаційна допомога в багатопрофільній клініці ОНМедУ надається фізіотерапевтичних кабінетах та кабінеті масажу, послуги інструктора з лікувальної фізкультури здійснюються безпосередньо у ліжка хворого, або в палаті. 5 фізіотерапевтичних кабінетів (загальною площею 160 м.кв.), розташовані у різних відділеннях,  та оснащені фізіотерапевтичним обладнанням. Штати кабінетів фізіотерапії і масажу укомплектовано повністю.

Лікувально-консультативну допомогу у відділені медичної реабілітації і фізіотерапії надають співробітники кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і валеології, яку очолює доктор медичних наук, професор Юшковська Ольга Геннадіївна. Консультації співробітниками кафедри проводяться на ліжковому і палатному режимі у приміщеннях стаціонару, а на загальному режимі   у залах спортивного комплексу ОНМедУ. Реабілітаційна допомога надається хворим:

• Кардіологічного профілю;
  • При ревматологічних захворюваннях;
  • Після оперативних втручань, загальної спрямованості;
  • При гінекологічних захворюваннях;
  • Дітям з різною патологією.