Казначейство зруйнувало міфи маніпуляторів: Дубініна не має права підпису

П’ять місяців студенти та колектив Одеського національного університету не отримують стипендій і зарплат. Це тисячі лікарів, викладачів, науковців, медичних сестер та їхніх сімей. Через борги навчальні корпуси і три університетські клініки можуть знеструмити в будь-яку мить. Десятки судів, мітинги, переговори – адміністрація університету вдасться до всіх мислимих і немислимих способів, щоб розблокувати бюджет.
Водночас в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун обіцяє швидке вирішення – за лічені години відновити фінансування, якщо документ підпише рейдерка Владлена Дубініна. Це брехня і маніпуляція, які переслідують єдину мету – «узаконити» повноваження своєї ставлениці. Після зустрічі колективу ОНМедУ з керівництвом обласного казначейства в цьому не залишилося жодного сумнівів.
Завкафедри анатомії людини, професор Олена Леонідова Аппельханс поставила запитання, чи може підпис Дубініної дійсно розблокувати зарплати? Начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Віра Слаута дала чітку відповідь: казначейство бюджет із її підписом не прийме. «Ні, тому що на сьогодні в мене немає картки зразків підписів. У мене є бюджетний кодекс, якого я зобов’язана дотримуватися», – сказала Віра Слаута.
Картка, про яку вона згадала, – це завірені нотаріусом зразки підписів осіб, уповноважених підписувати той чи інший документ. Казначейство роз’яснило всім маніпуляторам: Дубініної серед них немає, тоді як в.о. ректора Юрій Сухін наділений законними повноваженнями підписати бюджет.
Юристи ОНМедУ й обласного управління казначейства проведуть консультації та звернуться до суду по роз’яснення постанови, згідно з якою фінансування університету має бути розблоковано. На цю роботу знадобиться кілька днів. Після цього, обіцяє казначейство, почнеться нарахування зарплат.
Мітинг_ВІДЕО
Дубініна не має права підпису_ВІДЕО