Загальної та клінічної патологічної фізіології імені В.В. Підвисоцького

Вастьянов Руслан Сергійович Завідувач кафедри, З.д.н.т. України, доктор медичних наук професор

Руслан Сергійович Вастьянов – завідувач кафедри, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, представник і послідовник школи нейропатофізіологов, заснованої видатним вітчизняним патофізіологом, головою Всесвітнього товариства патофізіологів, академіком Г.М. Крижановським. Коло наукових інтересів професора Р.С. Вастьянова – нейропатофізіологія, клінічна патофізіологія, нейрофармакологія, неврологія. Р.С. Вастьянов – кваліфікований вчений, володіє технікою виконання фізіологічних, нейропатофізіологічних і нейрофармакологічних експериментів, вільно володіє англійською мовою: протягом кількох років працював в нейрофізіологічних лабораторіях Австрії, Нідерландів, Італії.

Історія кафедри →

Остапенко Ігор Олегович Завуч кафедри, асистент
Котюжинська Світлана Георгіївна Доктор медичних наук, професор, професор кафедри
Кузьменко Інна Анатоліївна Кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри