Клінічної імунології, генетики та медичної біології

Гончарук Сергій Федорович Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор

Гончарук Сергій Федорович очолює кафедру з 2016 р. по цей час. Народився в 1962 р. У 1985 р. із відзнакою закінчив Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Педіатрія». У 2002 р. закінчив Одеській регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціалізацією «Охорона здоров’я». У 1994 р. захистив кандидатську дисертацію «Клініко-функціональні й імунологічні обґрунтування комплексного використання камерної спелеотерапії та лазеротерапії в дітей із бронхіальною астмою і астматичним бронхітом». У 2005 р. захистив докторську дисертацію «Комплексне використання фізичних чинників у відновлювальному лікуванні дітей із бронхіальною астмою». Основні напрямки наукової діяльності: дитяча пульмонологія, алергологія, фізіотерапія та курортологія.

Історія кафедри клінічної імунології, генетики і медичної біології

Шевеленкова Алла Володимирівна Завуч кафедри, кандидат медичних наук, доцент
Бажора Юрій Іванович Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор
Комлевой Олександр Миколайович Кандидат біологічних наук, доцент