Фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання

Юшковська Ольга Геннадіївна Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор

Юшковська Ольга Геннадіївна – доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання, лікар спортивної медицини і лікувальної фізичної культури вищої категорії.

Автор більше 300 публікацій наукового, науково-практичного, методичного і науково-популярного характеру із спортивної медицини, фізичної реабілітації і здоров’я.  Серед яких підручники для студентів медичних і фізкультурних ВНЗ, монографії по реабілітації, програми для навчання студентів, патенти, авторські свідоцтва, велика кількість наукових статей і тез конференцій.

Президент Асоціації реабілітаційного менеджменту, Член президії двох великих професійних асоціацій лікарів – Всеукраїнської Асоціації фахівців із спортивної медицини і лікувальної фізичної культури, а також Всеукраїнській Асоціації Фізичної і реабілітаційної медицини, член Української Асоціації Превентивної і антиэйджинг медицини, Голова атестаційної комісії лікарів за фахом “Спортивна медицина”.

Професор Юшковська – Член спеціалізованої Вченої ради із захисту докторських дисертацій “Медична реабілітація, фізіотерапія, курортологія”, Вченої Ради ОНМедУ. Науковий керівник Ради Студентського наукового товариства і Товариства молодих вчених ОНМедУ. Під її керівництвом молоді лікарі і педагоги не лише освоюють професію, але і успішно захищають кандидатські дисертації.

Жоден професійний форум зі спортивної медицині або реабілітації в Україні не обходиться без активної участі професора Юшковської – з’їзди, конгреси і конференції не лише в Україні, але і за кордоном – традиційні майданчики для наукових доповідей.

Ольга Юшковська – активний популяризатор здорового і активного способу життя, правильного харчування, профілактики захворювань, розумного відношення до власного здоров’я. Вона постійний експерт на популярних телевізійних каналах і радіостанціях, таких як СТБ, Думська ТБ, Одеське державне телебачення, 7 канал і багато інших.

По праву Ольга Юшковська заслужила Почесне звання “Надбання Одеси”; також як за результатами онлайн-голосування, так і на думку експертів вона двічі (2018, 2019) лауреат премії “100 найвпливовіших жінок Одеського регіону”.

“За багаторічну і добросовісну працю і вірність професії» відмічена почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я, “Знаком Пошани” і медаллю “За вірність професії”, нагороджена орденом “Знак Пошани” від Національної медичної палати України.

Активна життєва позиція професора виражається у великій кількості лекцій і майстер-класів, які Ольга Юшковська проводить для жителів усієї України. Величезні зали натхненних слухачів уважно слухають її лекції на теми жіночого здоров’я, краси, фізіології фізичних навантажень, спортивної дієтології, активного довголіття, оптимального підбору фізичних навантажень в найбільших лекторіях Києва, Одеси, Миколаєва, Чорноморська, Львова.

Офіційний  сайт професора Юшковської О.Г. за посиланням http://professorolga.in.ua

Історія кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання

Середовська Вікторія Юріївна Завуч кафедри, старший викладач, майстер спорту з плавання
Плакіда Олександр Леонідович Доктор медичних наук, професор