Як замовити, купити та оплатити медичну літературу

Бажаючі придбати медичну літературу, яка видана Одеським державним медичним університетом, можуть звернутися за адресою:
65082 м Одеса, Валіховський пров. 2, ТОВ «Центрінформ».
ТОВ «Центрінформ» – є офіційним ділером Одеського державного медичного університету.
Директор ТОВ «Центрінформ» – Хандрікова Галина Іванівна
тел.: (048) 723-49-59
(048) 728-54-60

факс: (048) 728-54-10
e-mail: [email protected]

Ви також можете замовити книжки, використовуючи форму online-замовлення. Форма замовлення знаходиться в кінці сторінки із списком виданої літератури. Поле «е-mail» заповнювати не обов’язково , але бажано надати свій діючий E-mail. За ним ми зв’яжемся з Вами, якщо трапляться труднощі з пересилкою. Треба внести свою поштову адресу, куди будуть відіслані книжки, які Ви замовили. Після введення адреси виберіть книжку із списку і нажміть кнопку «відправити замовлення».

Замовлені Вами книги будуть відіслані накладною платою протягом 3-х робочих днів від дня надання заказу.

Якщо Ви хочете зробити оптове замовлення, або у Вас виникли інші питання, Ви можете зв’язатися з нами за наданими вище реквізитами.