ІІ Всеукраїнський науковий турнір відбувся!

Дата 17 листопада 2017 року стала знаковою для всього українського медичного студентства. Спільними зусиллями дружніх команд СНТ та ТМВ, Профспілки студентів, Студентської ради ОНМедУ, колективу “Інтелектуальні ігри” НМУ та UMSA було проведено ІІ Всеукраїнський студентський науковий турнір. Наш університет щиро вітав у своїх стінах команди Києва, Вінниці, Сум та Харкова.

Протягом кількох місяців члени СНТ наполегливо працювали над програмою турніру, аби гідно представити університет на Всеукраїнському рівні . Як результат – цікава, неординарна система завдань, розроблена згідно з останніми науковими відкриттями медицини. Крім того, турнір проводився в два етапи, аби визначити кращих із кращих. У складі шановного журі були присутні викладачі університету усіх медичних напрямків, аби дати компетентну та неупереджену оцінку кожній із команд. По результатам двох турів змагання переможцями було обрано такі команди: “Пандемія” – НМУ ім. О.О. Богомольця (І місце), “Сушу беруши, недорого” – НМУ ім. О.О. Богомольця (ІІ місце) і “Букет Ріолана” – МІ Сум ДУ (ІІІ місце). Саме вони найкраще продемонстрували якості наполегливих науковців та справжніх командних гравців. Також, почесну нагороду кращого доповідача усього турніру отримала наша студентка – Іванюк Аліна. Переможці та учасники фіналу були нагороджені чудовими призами і почесними грамотами від Одеського національного медичного університету та видавництва «Нова книга». Ці студенти гідно відстояли ім’я своєї Alma Mater.

Рада СНТ сподівається, що кожен, хто змагався, отримав велику порцію позитивних емоцій  і повезе додому кольорові одеські спогади. ОНМедУ щиро вітає переможців і бажає продовжувати свій стрімких рух на Олімп прекраснішої з наук – медицини!