Ігор Шевчук – кращий з кращих в реставраційній стоматології серед студентів ОНМедУ

22 березня на базі стоматологічного відділення № 1 БМЦ ОНМедУ відбувся третій клінічний етап міжнародного конкурсу по реставрації Global Clinical Case Contest. Прийняли участь переможці другого етапу (фантомного майстер-класу), котрий відбувся 12 березня.
Приймали участь студенти, які показали найкращі результати у виконанні конкурсних завдань по відновленню каріозної порожнини II класу реставраційними матеріалами фірми Dentsply Sirona.
З трьох фіналістів до клінічного етапу потрапили двоє студентів 5 курсу стоматологічного факультету (Анна Яценко та Салха Раєд) та один студент 4 курсу (Ігор Шевчук).
Завдання було досить складним, що вимагало від конкурсантів підготовку заздалегідь. Потрібно було не тільки знайти пацієнтів з вимагаємою нозологією, але й підготувати їх до надання кваліфікованої допомоги. Попри все, конкурсанти впорались на «відмінно»!
Всі необхідні реставраційні матеріали були надані фірмою Dentsply Sirona, а інструменти (кофердами, фото-полімерні лампи, тощо) – завідувачем стоматологічного відділення № 1 А.Г.Пархоменко.
Всі конкурсанти показали високий клас роботи в реставраційній стоматології. Дуже складно було вибрати кращого з кращих. Але, після тривалої дискусії журі обрало переможцем Ігоря Шевчука, який показав найвищий за якістю результат!
Бажаємо Ігорю перемогти у всеукраїнському етапі та вийти у міжнародний фінал