Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), присвяченій 90-річчю з дня народження Б. Я. Резника

Вельмишановні колеги!

З великою радістю Рада Студентського наукового товариства (СНТ) і Рада Товариства молодих вчених (ТМВ) Одеського національного медичного університету запрошують студентів та молодих вчених всієї України прийняти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), присвяченій 90-річчю з дня народження Б. Я. Резника.
Конференція відбудеться на базі університету 18-19 квітня 2019

Початок реєстрації з 17 грудня 2018 року. Дедлайн – 18 січня 2019 року.

З повагою,
Студентське Наукове Товариство та Товариство Молодих Вчених Одеського Національного Медичного Університету