Науково-практична конференція з міжнародною участю  «Організація та проведення комплексних заходів при масовому травматизмі з метою ідентифікації особи»

10-12 травня 2018 року в м. Одеса на базі готельного комплексу «Аркадія» відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю  «Організація та проведення комплексних заходів при масовому травматизмі з метою ідентифікації особи» за участю провідних фахівців країн Європи. Організатор конференції – кафедра судової медицини Одеського національного медичного університету

Основні напрямки конференції:

• сучасні аспекти ідентифікації особи при проведенні судово-медичної експертизи;
  • нормативно-правове забезпечення судово-медичної експертизи з метою ідентифікації особи;
  • новий комплексний підхід до питань ідентифікації особи за умов великої кількості постраждалих (у тому числі від дії вибухової травми).

Матеріали конференції будуть опубліковані у науково-практичному рецензованому журналі «Судово-медична експертиза», який є фаховим виданням з медичних наук за спеціальністю «судово-медична експертиза».

Організаційний комітет конференції:

Голова:

Запорожан Валерій Миколайович – ректор Одеського національного медичного університету, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор.

Співголови:

Головін Дмитро Валерійович – начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області, генерал поліції третього рангу.

Граббер Силке – директор Університетського центру судової медицини м. Лозанна (Швейцарія), професор

Жученко Олег Дем’янович – прокурор Одеської області, державний радник юстиції третього класу

Завальнюк Володимир Васильович – ректор Національного університету “Одеська юридична академія”, кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України

Катеринчук Іван Петрович ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, генерал поліції третього рангу.

Кривда Григорій Федорович – завідувач кафедри судової медицини Одеського національного медичного університету, начальник Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи, доктор медичних наук, професор.

Марія Д. Морсійо Мендес – судово-медичний координатор Міжнародного Комітету Червоного Христа

Члени організаційного комітету:

Бронз Йосип Львович – голова Одеської обласної колегії адвокатів

Войченко Валерій Володимирович – голова Асоціації судових медиків України, начальник комунального закладу «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Дніпропетровської обласної ради, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент.

Джулай Олександр Борисович – заступник Голови Апеляційного суду Одеської області, Голова палати з розгляду кримінальних справ

Кондратенко Віталій Львович – начальник ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України».

Красіна Олена Едуардівна – заступник начальника Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи з кадрових питань

Мішалов Володимир Дем’янович – завідувач кафедри судової медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, голова проблемної комісії «Патологічна анатомія. Судова медицина» МОЗ України та НАМН України, головний редактор фахового журналу «Судово-медична експертиза», доктор медичних наук, професор.

Полясний В’ячеслав Олексійович – директор Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, доктор медичних наук, професор.

Федорчак Віктор Васильович – начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, генерал-майор служби цивільного захисту.

Інформаційний лист українською мовою →

Інформаційний лист англійською мовою →