Наближається підписання “Меморандуму про взаєморозуміння” із Стамбульським університетом медичних наук

“Наближається підписання “Меморандуму про взаєморозуміння” між Одеським національним медичним університетом та Стамбульським університетом медичних наук. Ми розглядаємо пропозицію щодо розширення академічної мобільності студентів, що навчаються в ОНМедУ в Державному університеті медичних наук у Стамбулі (Туреччина).
Налагодження зв’язків з іноземними ВНЗ є одним з приорітетних напрямків моєї діяльності протягом довгих років. Міжнародні стандарти, а також сучасні технології суттєво покращують рівень підготовки наших студентів та дають можливості студентам і викладачам нашого університету приймати участь у міжнародних проектах,  ділитися своїм досвідом  з усім світом”.

Валерій Запорожан, ректор ОНМедУ